úvod › popis ubytování v Rokytnici nad Jizerou

Ubytování Rokytnice nad Jizerou - Apartmány 85

Apartmánový dům 85 nabízí nadstandartní ubytování ve třech apartmánech.

Apartmán 1

APARTMAN č.1     65 m2

Apartmán č. 1 se nachází v 1. nadzemním podlaží. Tvoří ho 2 ložnice, kdy každá ložnice má tři plnohodnotná lůžka,obývací pokoj se SAT TV, rozkládací pohovkou, plně vybavená kuchyně s chladničkou, el.sporákem, el.kávovarem, rychlovarnou konvicí a topinkovačem, koupelna s vanou a automatickou pračkou, samostatné WC a vstupní chodba. Ohřev teplé vody a topení je řešeno centrálně.

Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 2

APARTMAN č.2     65 m2

Apartmán č. 2 se nachází v 2. nadzemním podlaží. Tvoří ho 2 ložnice, kdy každá ložnice má tři plnohodnotná lůžka, obývací pokoj se SAT TV a rozkládací pohovkou,plně vybavená kuchyně s chladničkou, el. sporákem, el. kávovarem, rychlovarnou konvicí a topinkovačem, koupelna s vanou a automatickou pračkou,samostatné WC a vstupní chodba. Ohřev teplé vody a topení je řešeno centrálně.

Apartmán 2
Apartmán 2
Apartmán 3

APARTMAN č.3    69 m2

Apartmán č. 3 se nachází ve 3 nadzemním podlaží, v podkroví domu. Tvoří ho 2 ložnice, kdy každá ložnice má tři plnohodnotná lůžka, obývací místnost se SAT TV a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je vybaven chladničkou, el. sporákem, topinkovačem, rychlovarnou konvicí a el. kávovarem. K apartmánu dále patří koupelna s WC a vstupní chodba. Ohřev teplé vody a topení je řešeno centrálně.

Apartmán 3
Apartmán 3
vnotřní bazén
vnotřní bazén

VNITŘNÍ VYHŘÍVANÝ BAZÉN

Součástí objektu je vnitřní vyhřívaný bazén o rozměrech 5 x 7 m.
společenská místnost
společenská místnost

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST

Společenská místnost se nachází ve druhém nadzemním podlaží.Nabízí posezení pro 22 osob,SAT TV a barový pult s chladničkou.

společenská místnost

OKOLÍ DOMU

Apartmánový dům je postaven v zahradě s ovocnými stromy. Zahrada nabízí posezení pod pergolou, venkovní udírnu, gril a dětský koutek. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku před domem.

společenská místnost
společenská místnost
 
Česká verze   Anglická verze   Německá verze
© 2007 Apartmány 85,
 
Reklama : Krkonoše | ubytování Krkonoše | Rokytnice nad Jizerou | Destinační společnost Krkonoše s.r.o. | mapa webu | adm